فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / لاشه های تراورتن آتشکوه و فروش آن به تناژ بالا
لاشه های تراورتن آتشکوه
لاشه های تراورتن آتشکوه

لاشه های تراورتن آتشکوه و فروش آن به تناژ بالا

لاشه های تراورتن آتشکوه و فروش آن به تناژ بالا در معدن آتشکوه و به قیمت معدن را از سایت ما بخواهید. ما به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید لاشه های تراورتن آتشکوه را به طور مستقیم از معدن خریداری کنید.

لاشه تراورتن سفید آتشکوه
لاشه تراورتن سفید آتشکوه

تراورتن سفید آتشکوه

افرادی که در حرفه سنگ ساختمانی هستند چه از معدن کار و کارخانه دار و ساختمان ساز و دلال های سنگ ساختمانی همه و همه سنگ تراورتن سفید آتشکوه را به خوبی می شناسند. دلیل آن هم این هست که تراورتن سفید آتشکوه بی نظیر هست و به جرات می توان گفت که تراورتنی شبیه به تراورتن آتشکوه نمی توان پیدا کرد.

سال ها پیش کوه آتش فشانی در منطقه آتشکده نیم ور (محلات) وجود داشته که امروزه این آتشفشان فعال نیست و سالها از خاموش بودن آن می گذرد.اما سالها پیش این کوه به واسطه ارباب قنبر برای استخراج سنگ تراورتن مورد بهره برداری قرار گرفت. و از همان سالها این معدن به فعالیت خود ادامه داده است.

لاشه های سفید تراورتن آتشکوه

به دلیل اینکه از ذخایر این معدن بسیار بهره برداری شده است معدن آتشکوه خیلی کم قادر به تولید سنگ های کوپ می باشد.برای همین تولید کنندگان این سنگ رو به لاشه های تراورتن آتشکوه آورده اند. امروزه به خاطر کمبود سنگ تراورتن آتشکوه و قیمت بالای آن افراد از لاشه های تراورتن آتشکوه استفاده می کنند. سنگ های خام( کوپ) تراورتن آتشکوه سالها قبل به طور مستمر به کشور های دیگر از جمله چین صادر می شد. این سنگ همچنان به کشور های دیگر صادر می شود اما با قیمت بالا و خیلی محدود صادر می شود.

تراورتن سفید آتشکوه و سنگ نمای ساختمان

اگر از سنگ سفید تراورتن آتشکوه برای نمای ساختمان خود استفاده کنید ساختمان در نوع خود بی نظیر خواهد شد.برای تهیه لاشه های تراورتن سفید آتشکوه و هچنین سنگ ۴۰ طولی آتشکوه با ما ارتباط بگیرید.
منبع سایت”www.teraverten.ir”

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید احمد حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09181664015
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

تراورتن دره تایل بخاری

مراکز عرضه تراورتن دره تایل بخاری

تراورتن دره تایل بخاری ، نمونه ای منحصر به فرد از انواع تراورتن است که …

مشاوره و فروش